Müügitingimused

Veebipoe omanik on Valga Romuring MTÜ (edaspidi Veebipood) (registrikood    80418529). Valga Romuring MTÜ juriidiline aadress on Vabaduse 9, Valga linn, Valga vald. Tegevusaadress on Saviaugu tn 18, Valga linn, Valga vald.

Makseviisid

Pangalinkidega varustab Maksekeskus AS

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde.

Teave teenuste kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuste juures.

Makse valuutaks on euro.

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud teenused ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tasumise järgse kontrolli järel avalikustatakse võistleja nimi osavõtjate nimekirjas ning klient saab kinnituskirja e- kirjana.

Ostust taganemise kord

Kui tellitud teenust ei ole võimalik osutada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel. Korraldajatest mitteolenevatel põhjustel või maksja teenusest loobumisel tasutud raha ei tagastata, kuid arstitõendi esitamisel enne 07.09.2019 kell 17.00 saab järgmise aasta võistlustele registreeruda poole hinnaga. Arstitõend tuleb saata e-postile info@valgaromuring.ee

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdavate teenuste juhenditingimuste vastavuse eest.

Kui Veebipoest ostetud teenusel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) heaperemehelikult.

Esitatud andmeid kasutatakse ainult Valga Romuringi võistlustest osavõtjate andmebaasi haldamiseks, neid ei anta edasi kolmandatele isikutele. Stardi -ja finišiprotokollides esitatakse osavõtja perekonna- ja eesnimi, klubiline kuuluvus ning elukoht. Muud isikuandmed avaldamisele ei kuulu.

Veebipood ei saada ostjale uudiskirju ostja e-maili aadressile.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@valgasport.ee või helistada telefonil +372 512 24285.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.